2 kwi 2016

Hai April !

Hei ♥
Nie wiem jak to się stało, że już musimy powitać miesiąc jakim jest Kwiecień, a przecież nie dawno był Sylwester. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pogodą. Wczorajszy dzień był tak ciepły, że niektórzy aż poczuli siłę lata i chodzili w krótkich rękawkach lub nawet bez bluzek. Weekend również ma być ciepły, więc już nie mogę się doczekać kolejnego wypadu na rolki. Czy tylko ja tak mam, że gdy jest śliczna pogoda od razu chce mi się wyjść z domu i "zacząć żyć"?Mam kilka planów odnośnie kwietnia  jednym z nich jest pójście na sesje zdjęciową i zrobić pewną serię postów na bloga. Chciałabym porobić również kilka postów na zapas, ponieważ jak już mogliście zauważyć jestem bardzo zabieganą osobą.
Poprzedni miesiąc (tj. marzec) był pełen stresu, braku czasu i nauki. Właśnie w marcu po raz pierwszy wyszłam na scenę konkursową z tańców. O dziwo zajęliśmy 2 miejsce, więc chyba źle nie było.
A co do Świąt Wielkanocnych - spędziłam je w gronie najbliższymi. Lany Poniedziałek spędziłam bardzoo mokro. Wszyscy twierdzili, że jak tradycja - tak tradycja. Nie miałam na sobie suchej nitki, zostałam oblana 18 wiaderkami oraz wrzucona pod prysznic.
Mam nadzieję, że ten miesiąc będzie w pełni udany i tego również życzę Wam!
A jak wam minął marzec? Byłyście mokre w Lany Poniedziałek? Macie jakieś plany na kwiecień?

6 komentarzy:

 1. u mnie jest tak zimno, że jak na razie nie opuszczam mojej zimowej kurtki :/
  ja też zaczęłam już jezdić na rolkach :)


  KAPCIUSZEK

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie aż tak ciepło nie było, żeby wyjść w T-shirt'ach czy szortach, według mnie to była lekka przesada ;)
  naoffashion-click

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie jest gorąco mój blog. http://misiaa0723.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz ogromnie dziękuje.
Jest on motywacją do prowadzenia bloga ♥