30 lip 2015

Wakacyjny Konkurs

Hei ♥
Dzisiaj tak na szybko wpadłam Wam powiedzieć, że dziewczyny już w czerwcu ogłosiły "Wakacyjny konkurs", w którym warto wziąć udział. Czas macie do dzisiaj do godziny 24 ;)


29 lip 2015

Zrób wszystko, żeby jutro było lepsze niż dziś.

Demi Lovato - Nightingale 


Hei ♥
Dzisiaj post, taki bardziej z moimi własnymi przemyśleniami. Ostatnio mam dni, kiedy myślę sobie, że już gorzej być nie może. Kładę się spać z myślą, że jak wstanę to i tak będzie tak samo jak poprzedniego dnia. Może jednak czas zmienić tok myślenia? Powiedzieć sobie rano: dzisiaj zrobię wszystko aby było lepiej niż wczoraj? Czas nam ucieka, a my tylko marnujemy go na smutki, czy układanie scenariusza, którego i tak nie wykorzystamy. Tym bardziej teraz, gdy są wakacje... Został nam ok. miesiąc, potem wracamy do zakuwania i do częściowego braku wolności. Cieszmy się póki możemy. Dzisiaj rzucam i wam i samej sobie wyzwanie. Zero smutków przynajmniej do końca wakacji. A, gdy to okropne uczucie nas dopadnie to starajmy się nie przejmować. Zróbmy wtedy to co najbardziej lubimy, co nam pomaga. Oczywiście nie zapomnijmy też o uśmiechu, przecież to też jest ważne. :)

25 lip 2015

Poznaj mnie bliżej ♥ 35 faktów o mnie

Hei! ♥
Ten post piszę głównie po to, żebyście bardziej mnie poznali. Jeśli po przeczytaniu dalej macie jakieś do mnie pytania, chętnie na nie odpowiem w komentarzach.


1.Jak już wiecie... Jestem Klaudia.
2.Mam urodziny 23.06.2001r.
3.Mieszkam w Polsce.
4.Mam młodsze rodzeństwo - brata.
5.Kocham zwierzęta.
6.Pies - Abi i szczurek - Lilka to moje dwie perełki.
7.Szalona.
8.Lekko nieśmiała.
9.Uparta.
10.Wrażliwa.

23 lip 2015

.

Hei!
To pierwszy post na tym blogu, więc na wstępie powiem, że mam na imię Klaudia (wolałabym jednak, żebyście mówili na mnie Dusia, Ducy lub po prostu Duśka). Jestem 14-letnią dziewczyną o wielu marzeniach, tych realnych jak i nie realnych. Można powiedzieć, że jestem dość mocno uparta i rzadko odpuszczam gdy na prawdę mi zależy.

Co do bloga, to jest to już mój 2156487 z kolei blog. Powodem ich porzucenia było mało czasu, brak chęci i inspiracji. Mam nadzieje jednak, że tym razem mi się uda i zostanę tu na dłużej. Do założenia go zainspirowała mnie Lucy i Jessika. Są świetne... Myślę, że właśnie dzięki blogowaniu poprawi się moja samoocena, będę bardziej zorganizowana i otwarta. Kto wie, może i zawre jakieś nowe znajomości...