15 sie 2015

Cześć!

Cześć!
          Jestem Paula i przybyłam do Was z bloga PaulaCierpiak.blogspot.com.
Dlaczego tutaj jestem, czemu dodaje swoje notki i się rządzę?! Pomalutku, już tłumaczę :D Pewnego dnia napisała do mnie właścicielka tego właśnie bloga i poprosiła o wykonanie dla niej szablonu. No i voilà ! Możecie go już dokładnie obejrzeć własnie tu, gdzie się znajdujecie :) Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu tak samo jak mnie i samej Klaudii:) Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o grafice i szablonach, które tworzę, serdecznie Was zapraszam *tutaj*. Ale dość o grafice, skupmy się na czymś innym!

Kim jestem i jaka jestem? 
          *Napisz coś o sobie* - ta rubryka zawsze sprawiała mi najwięcej problemu. Teraz, o ironio, piszę ją z własnej nieprzymuszonej woli. Pewna siebie raczej na pewno nie jestem. Staram się nad tym pracować, ale ciężko stać się takim z dnia na dzień. Doskwiera mi w sobie nieśmiałość. Sam ten wyraz brzmi okropnie i trudno mi go nawet wypowiedzieć. 
Mam wiele hobby, pasji, ale i słomiany zapał. Jestem w stanie wymienić w punktach za co się brałam i jakie miałam plany na przyszłość - i na pewno nie będzie ich tyle, co palców u ręki (albo dwóch). Fotografia jednak trzyma mnie za rękę od około 5/6 lat. Przez ten czas sporo się nauczyłam i wraz z moim poczuciem estetyki - dojrzałam. Obiektywnie mówiąc stałam się mądrzejsza i bardziej odpowiedzialna. Choć w dalszym ciągu leniwaJestem osobą twórczą. Lubię fotografować, obrabiać zdjęcia, kręcić i montować filmy. *jeden z filmów*.Tworzę nadruki na bluzy, koszulki, kiedyś ręcznie je malowałam. *portfolio*Oprócz tego trochę rysuję i uwielbiam stać po drugiej stronie obiektywu, czyli jako modelka. 


No i byłabym zapomniała o pisaniu i czytaniu! Kiedyś planowałam wydać swoją książkę, ale gdzieś tu już pisałam o słomianym zapale. W każdym razie urodziłam się 4 kwietnia 1998r. w Krośnie - niedużym mieście na Podkarpaciu, tutaj też mieszkam. Uczęszczam do 2 klasy technikum o profilu Cyfrowe Procesy Graficzne. Tak więc jak widać rozbieżność moich zainteresowań jest spora. Gdyby ktoś w tej chwili zapytał mnie ,,kim chcesz być w przyszłości?" odpowiedź brzmiałaby ,,człowiekiem spełnionym", bo szczęśliwa już jestem.Jeśli choć trochę zainteresowałam Was swoją osobą, miło by było, gdybyście zajrzeli na mojego bloga, poczytali, może skrobnęli jakieś miłe (albo niemiłe :D) słówko i zaobserwowali *paulacierpiak.blogspot.com*. Na pewno się odwdzięczę!

Tym samym żegnam się z Wami gorąco (albo i witam, jeśli skorzystacie z powyższych propozycji), no i na pewno chciałabym też podziękować Klaudii, za taką gościnę na blogu, za miłą współpracę, która, kto wie, być może zaowocuje niedługo w coś większego? :D Czekajcie cierpliwie!
Buziaki!:*

11 komentarzy:

 1. Pienkne grafigi. Pienkne zdjencia. Aż się ślinię *q* no ale cóż, ja sama sobie muszę robić niestety. Ale myślę nie jest źle:).

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne zdjęcia, również lubię fotografować i obrabiać zdjęcia!
  już wpadam na twojego bloga
  jedno z tych zdjęć jakoś tak skojarzyło mi się ze Zmierzchem :D
  plainess[klik]

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tego, co widzę musisz mieć świetnego bloga :) W wolnym czasie chętnie wpadnę do Ciebie.

  Pozdrawiam ♥,
  yudemere

  OdpowiedzUsuń
 4. Po przeczytaniu wpisu stwierdzam, że jesteśmy do siebie podobne :P

  OdpowiedzUsuń
 5. JA robię zdjęcia zdecydowanie wszystkiego.. :).
  Bardzo fajny blog :).
  -------------------
  Mini konkurs! Kliknij w banner sheinside( sprawdzam) w bocznym pasku.
  Napisz w poście czy kliknelaś i link do bloga.
  A ja wylosuje blogi, które polece w poście, a jeden umieszcze w bocznym pasku 'czytam'.
  Mój Blog - klik!
  -------------------
  ZAPRASZAM! I DZIĘKI.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne zdjęcia, pewnie wpadnę na twojego bloga. :)
  MÓJ BLOG - klik! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne zdjęcia, jest to jedne z najlepszych tagów jaki widziałam :)
  by-vanys.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Mega blog ;>
  Zapraszam do obserwacji ; flarri.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz ogromnie dziękuje.
Jest on motywacją do prowadzenia bloga ♥